HİZMETLERİMİZ

Ev tadilatı işyeri tadilatı dekorasyon ve  iç mimarlık alanlarında hizmeti veriyoruz. Dekorasyon hizmetlerimizde başlıca dış cephe mantolama, çatı, korkuluk, düşey ve dikey oluk imalatı, seramik, fayans, granit, mermer, vitrifiye ve armetür imalatı, mutfak dolabı, vestiyer, banyo –wc dolabı ve tezgah imalatı, duvar kağıdı ve motifli taş kaplama imalatı, iç-dış kapı ve pencere imalatı, alçı, boya, led –asma tavan ve dekoratif alçıpan imalatı, parke ve lamine imalatı , ahşap süpürgelik imalatı,  cam tuğla imalatı, merdiven imalatı gerçekleştiriyoruz.  Yapınızın elektrik, su ve doğalgaz tesisatını komple yapıyor yada yeniliyoruz.

Dor Yapı olarak yukarıdaki hizmetleri komple veya paketler halinde sunabiliyoruz. Sizlerle yapılması gereken imalatlar hakkında tam mutabakat sağladıktan sonra imalatlarımız gerçekleştiriyoruz.

İlkemiz her zaman söz verildiği şekilde ve söz verilen tarihte hizmetlerimizi tamamlanmaktadır. Hizmet bölgelerimiz ve hizmet alanlarımız: Ankara dekorasyon tadilat iç mimarlık , Çankaya dekorasyon tadilat iç mimarlık , Yenimahalle dekorasyon tadilat iç mimarlık, Çayyolu dekorasyon tadilat iç mimarlık , Batıkent dekorasyon tadilat iç mimarlık , Eryaman dekorasyon tadilat iç mimarlık , İncek dekorasyon tadilat iç mimarlık, Bağlıca dekorasyon tadilat iç mimarlık , Ümitköy dekorasyon tadilat iç mimarlık, Yaşamkent dekorasyon tadilat iç mimarlık.

A'dan Z'ye dekorasyon tadilat ve iç mimarlık hizmeti veriyoruz. Dekorasyon -tadilat- iç mimarlık konusunda özelleşmiş ekibimiz ile Ankara'nın tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat, güvenilir hizmet ve hızlı çözüm için lütfen arayınız. 0312 4339190